تبلیغات
users Online ※Kιαηтσяу※ - دو کلوم حرف حساب
دو کلوم حرف حساب
قبل از موضوع اصلی بگم که فضای وب من کلا غمگینه چون من فقط تکست و شعر میزارم از حقایق تلخ و وقتی شما وارد وب من میشین و نظر میدین این خواسته ی خودتونه و هیچ اجباری در کار نیست!
اما وقتی یکی سر در وبش نوشته این وب واسه سونیک و طرفداراشه نباید دم به دیقه پست غمگین بزاره که آره دوستان من دارم میرم من تحمل این و ندارم اون به من میگه تقلیدکار این به من نظر نمیده فلانی کم نظر میده یا هر چیز دیگه ای...
وقتی که یکی وب میزنه تو ذهنش مشخص میکنه میخواد از چی پست بزاره من وب قبلی رو که زدم با خودم گفتم فقط سونیک و داستان بعدش که از سونیک زده شدم به جاش گفتم تکست و داستان و یه وب جدید زدم ...
اما دقت که میکنم موضوع بعضیا واقعا مشخص نیست! میون در میون یه پست میزارن که دارن میرن...ببینین این چیزا فقط باعث ناراحتیه. ..مثلا این فقط باعث تاسفه که دعواها اینقدر زیاد شده و هی به هم گیر میدیم...من واقعا دگه اعصابم کشش نداره که هی با این بجنگم یا با اون...من هر حرفی میزنم هر پستی میزارم هر نظری میدم شما به خودتون میگیرین آخه چرا؟ قرار نیست من واسه هر انتقادی که میکنم بخوام توجیح هم بکنم خودمو تو وبم نوشته که این وب برای شعرام و انتقادام و عقایدم و افکارم و انتقادامه...اگه جنبه ی انتقاد ندارین خب نیاین کسی زورتون نکرده...من واقعا خوشحال شده بودم که کاترین از تیاناک استفاده میکرد اما اون یهو یه پست گذاشت و گفت من از کسی کپی نمیکنم...دهَه! آخه لعنتی مگه من گفتم کپی میکنی؟ اینقدر همه چی رو به خودتون نگیرین توروخدا...همین پست قبلی مجبور شدم چهار نفر و آگاه کنم که بابا، به پیر به پیغمبر من منظورم شما نبودی...به جای توجیح خودتون سعی کنین مفهوم اصلی متن و بفهمین نه که تو خط به خطش بگردین تا یه چیز پیدا کنین و به من گیر بدین که تو این و گفتی ولی این اینطوری نیست چون من اینطوریم!
وقتی بر فرض مثال ناری میاد میگه من دارم میرم،
ما همه اون و میشناسیم اون یه دختر خیلی خوبه که تا الان من ندیدم دعوا بگیره و من خیلی خیلی دوسش دارم و بین ما هم محبوبه و خب مسلما ناراحت میشیم...حتی اگر هم ناری محبوب نبود باز هم کم شدن  یه آدم از جمعمون باعث ناراحتی میشد و یه گوشه ای از ذهنمون مشغول میشد که چرا داره میره و بعد اینکه بره چی میشه!
اگه میخواین برین خب برین ولی اگه واسه فلانی موندین یا اگه یه کار نیمه تمومی دارین یا هرچیز دیگه ای لازم نیست هی پست رفتن یا پست غمگین بزارین تا جو متشنج شه...ما نسبت به تابستون سال قبل خیلی تغییر کردیم دیگه اون شور و شوق سابق نیست همه به هم گیر میدیم همه افسرده ایم (به جز سوکی و هیکاری و هلنا) و من از این موضوع خیلی ناراحتم که هر دفه میام تو داشبورد وبم یا باید یکی و مطمعن کنم که من با تو نبودم یا باید منتظر یه مشکل جدید باشم...اما به هر حال ما یه گروه به حساب میایم چیزایی که میگیم کارایی که میکنیم توی اینترنت هست و با یه سرچ درمیاد پس بهتره طوری رفتار کنیم که اگه یه ناشناسی اومد وبامون و دید با خودش نگه هه چن تا عقده ای جمع شدن دور هم تشکیل جامعه دادن!
هی دم به دیقه دم از رفتن نزنین. مشکل من اینه که فقط دم میزنین و نمیرین یا واسه موندنتون منت میزارین! 
نکنین این کارو...واسه خودتون میگم...که اگه فردا پس فردا فامیلی آشنایی یا اصن یکی یهویی خواست وبتون و ببینه شرمنده اش نشین. یه عقده ای بدبخت نیاین تو چشمش!
این آخرسر یه نکته ایم بگم، عاجزانه از همتون خواهشمندم که تو متن نگردین و بگین هی فک کنم اینجا به من اشاره کردی اما...هی تو منظورت من بودم اما...هی تو این و گفتی اما...
نیست! به خدا درست نیست! 

Sᴜʙᴊᴇᴄᴛs: Qυαяяєℓ ،
[ پنجشنبه 15 تیر 1396 ] [ 08:34 ق.ظ ] [ ƬαƖкнαηɗ ] [ Ƈσммєηтѕ () ]
Lαѕт Ƥσѕтѕ
href="http://www.tempkade.ir/" target="_blank" rel="nofollow">www.tempkade.ir ]